6. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası, Kolektif

6. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası, Kolektif

Okula Yardımcı Sınavlara Hazırlık

Tüm Dersler soru Bankası 6.Sınıf

%100 Yeni müfredata uygun. Özel testler ve özgün sorular. Başarı odaklı güncel testler. Bilgiyi güçlendiren nitelikli sorular. Yeni müfredattaki tüm kazanımlar.

Türkçe:

Matematik


Fen Bilimleri


Sosyal bilgiler


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi


İngilizce

İyi bir eğitim için, okul eğitiminin yanında, bireysel olarak da insanın kendi gelişimini desteklemesi gerekir.

Belirlenmiş hedeflere ulaşmak, sadece temel görevlerin yerine getirilmesiyle mümkün olmaz. Hele ki günümüzde bilgi ve teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde, bu daha da önem kazanmaktadır. Bu nedenle, bireysel gelişimi desteklemek için kullanılacak eğitim materyallerinin özenle seçilmiş olması gerekir. Element Yayınları olarak eğitimin tüm kademelerinde, hazırladığımız yayınlarla geleceğimizi şekillendirecek olan başarılı çocuklar yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bizler, bu bilinçle okul eğitimine destek olmak ve bireysel gelişime en iyi şekilde katkı sağlamak için, uzman eğitimcilerin özenle hazırladığı bu yayınları sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu yayınlarımız, eğitim alanındaki tecrübelerimize dayanarak, öğretmen ve öğrencilerimizin görüş ve önerileri de dikkate alınarak hazırlandı. Hazırladığımız bu kitapların, sizlere oldukça yararlı olacağını düşünüyoruz.

Element Yayınları olarak yayınlarımızı beğeniyle takip eden siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılar dileriz.

Türü: Eğitim, Sınav Hazırlık
ISBN: 9786059561136
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 320
Basım: Ekim 2015
Ebat: 19×27 cm
Editör: Tuba Öztürk
Ağırlık: 312