Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar, Clodagh Murphy

Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar, Clodagh Murphy

“Bir blogerın heyecan verici, sıcak, sıra dışı ve cüretkar aşk dersleri…”

Aşk için neleri göze alırdın? Cevap vermeden önce düşün! Her şeyi göze alamazsın belki de…

Tek hayali yazar olabilmek olan Claire, bu hayalini gerçekleştirene kadar kitaplara yakın olabilmek için bir kitapçıda çalışır. Aynı zamanda en popüler blog olan “Cinsellik Öyküleri”nin de yazarıdır. Bir gün tam da hayalini kurduğu şey olur. Çok ünlü bir yayınevinin sahibi olan yakışıklı ve karizmatik Mark ile tanışır. Mark, Claire’in her anlamda hayallerini gerçeğe dönüştürecek adamdır. Hem onun sevgilisi olmak hem de kitabını yayınlamak ister.

Ama o aslında blogda cinsellik hikayelerini cüretkarca yazan kıza hayran olmuştur. Claire, bu çok etkilendiği adamı hayal kırıklığına uğratmamak için aşk dersleri almaya karar verir. Luca, beş parasız, yetimhanede büyümüş, onarılmaz yaralar almış bir ressamdır. Para karşılığında Claire’e biraz deneyim kazandıracaktır.

“Bir numaralı kural, bana bağlanmayacaksın.”

“Bu inanılmaz derece kibirli oldu!”

“Pardon ama ikimizin de bu konuyu net bir şekilde bilmesini istiyorum,” dedi aralarındaki alanı eliyle işaret ederek. “Kadınlar seks yüzünden daha duygusallaşabiliyor, dediğin gibi deneyimsizsen… Mahrem ve özel şeyler paylaşacağız, bu kendini farklı hissettirebilir, seksi aşkla karıştırıp beni erkek arkadaşın gibi düşünmeye başlama.”

Aşkın iyileştirici, baştan çıkarıcı gücünü bilenler bir adım öne çıksın.

Türü: Edebiyat, Roman, Aşk Kitapları
ISBN: 9786051243405
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 451
Basım: Aralık 2015
Ebat: 13,5×21 cm
Editör: Ayça Atçı
Editör: Rıza Oylum
Çevirmen: Tuğba Kırca
Ağırlık: 451