Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş (CD’li), Kolektif

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş (CD'li), Kolektif

Eğlen Öğren “Resimli 365 İngilizce Kelime” ile çocuklar İngilizce ile tanışıyor. Takvim formatındaki bu kitapçık sayesinde çocuklar, her gün yeni bir İngilizce kelimeyi eğlenerek öğreniyor.

Her sayfada yeni bir kelime: En üstte: Kelime, kelimenin Türkçesi, kelimenin okunuşu ve kelimenin okunuşunu dinleyecekleri CD’nin resmi bulunuyor.

Ortada: Cümlenin İngilizcesi ve hemen altındaki cümlede Türkçe karşılığı yer alıyor.

En altta: Anglosakson kültürü üzerine bilgiler, soru ve cevapları bulunuyor. Deyimler ve kalıplaşmış sözlerin, eşittir (=) işareti kullanılarak Türkçe çevirisi yer alıyor.

Aktivite sayfaları, CD ile eş zamanlı olarak ayarlanmıştır. Sayfaların sağ üst köşesinde yer alan CD resminin üzerinde parça numaraları belirtiliyor. Çocuklar CD’den bu numaraları takip ederek aktiviteleri gerçekleştirebilirler.

Telaffuz, Her kelimenin söylenişi, yani telaffuzu parantez içinde gösteriliyor. Parantez içinde yer alan bu kelimeler, İngilizce kelimelerin Türkçe okunuşlarıdır. Türkçe okunuşlar, çocukların CD’deki kelimeleri dinlerken daha kolay takip edebilmeleri için hazırlanmış ve basitleştirilmiş okunuşlardır. Bu nedenle, kelimelerin söylenişlerinde hafif farklılıklar olabilir.

Türü: Eğitim, Yabancı Dil Öğrenimi, Çocuk & Gençlik, İngilizce
Orijinal Başlık: 365 Mots’d Anglais Illustres 7-9 ans
ISBN: 9786055435417
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 190
Basım: 2013
Ebat: 16×15 cm
Ağırlık: 190