Hastalıkların Sonu, David B. Agus

Hastalıkların Sonu, David B. Agus

Sağlık hakkında bildiğiniz her şey ya yanlışsa!

Son nefesinizi verene kadar dinç bir şekilde yaşayabilir misiniz?

Koşullar ve hastalıklar bizim bünyemizi zayıflatmakta mıdır? Yaşantımıza daha fazla enerji dolu yıllar ekleyebilir miyiz? Dünyanın önde gelen kanser uzmanı doktor ve araştırmacılarından biri olan Dr. David B. Agus Hastalıkların Sonu kitabında bu temel sorulara yanıt arıyor. Dr. Agus sağlık konusunda öyküler anlatarak, kilometre taşı araştırmaları naklederek ve kışkırtıcı fikirler açıklayarak insan bedeni ve işleyişi hakkında gözümüzü açan bir resim sunmaktadır ve ayrıca bize bireysel sağlık konusunda yeni bir bakış açısını nasıl oluşturacağımızı göstermektedir.

“Sağlık üzerine yazılmış en önemli kitap. Mutlaka Okunmalı.”

– Barack Obama

“Kanser konusunda dünyanın en iyi doktorlarından biri sağlığımız hakkında radikal bir yeni düşünce öğretiyor. Bu kitap sağlık ve hastalık hakkındaki görüşlerinizi kökten değiştirecek.” Al Gore, 45. Başkan Yardımcısı, 2007 Nobel Barış Ödülü sahibi

“Bu zekice yazılmış kitapta David Agus hastalıklara ve sağlığa tamamen yeni bir bakış yöntemi tanıtmaktadır. Fizik biliminden esinlenerek bedeni karmaşık bir sistem olarak ele almıştır ve kanserden beslenme bozukluklarına kadar her şeyi geniş planda görmemize yardımcı olmaktadır. Sonuç sağlıklı kalmak için faydalı bir rehber ve tıp bilimindeki en son gelişmelerin büyüleyici bir analizidir.” 

– Walter Isaacson

“Dünyanın yenilikçi kanser doktorlarından biri olan David Agus, sağlık ve sağlıklı yaşamak konusundaki hurafeleri boşa çıkarıp, bize sağlıklı ve uzun ömür için bir elkitabı sunuyor.” Steve Case

“Bir sonraki vitamininizi almadan önce bu kitabı okuyun.” 

– Danny Hillis

“Dr. David Agus, doktor, araştırmacı bilim insanı ve dostça bir rehber olarak okuyucuları hastalıklar ve sağlık hakkında büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaktadır. Bu yöntemlerin çoğu geleneksel olmayan fikirler olarak görülecektir ve hem çarpıcı hem de şaşırtıcı çok sayıda veri sunacaktır. Bu kitabı okuduğunuzda sağlık ve hastalıklar üzerine görüşleriniz değişecektir.”

– Murray Gell-Mann

Türü: Sağlık, Beslenme & Spor, Sağlık
Orijinal Başlık: The End Of Illness
ISBN: 9786053430414
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 368
Basım: Şubat 2013
Ebat: 13,5×20 cm
Çevirmen: Enver Günsel
Editör: İbrahim Şener
Ağırlık: 388