Küçük Şeyler Önemlidir, Bernie Brillstein

Küçük Şeyler Önemlidir, Bernie Brillstein

Hollywood’un en güçlü menajerlik ve yapım şirketinin kurucusu olan Bernie Brillstein, aralarında, Jim Henson, John Belushi, Martin Short, Rob Lowe, Brad Pitt, Jennifer Aniston, Nicolas Cage ve Saturday Night Live’ın yaratıcısı Lorne Michaels gibi ünlülerin de bulunduğu pek çok yıldızın kariyerine bizzat yön vermiştir.

Muppet Şov, Saturday Night Live/Cumartesi Gecesi Canlı, Just Shoot Me/Hadi Vur Beni, ALF, NewsRadio/Haber Radyosu ve son zamanların gözdesi The Sopranos/Sopranolar gibi yapımlarda; Blues Brothers/Cazcı Kardeşler, Ghostbusters/Hayalet Avcıları ve Dangerous Liaisons/Tehlikeli İlişkiler gibi unutulmaz filmlerde imzası olan Emmy ödüllü efsanevi Hollywood yapımcısı, Küçük Şeyler Önemlidir kitabında elli yıllık iş deneyimini parlak, keskin ve mizah dolu bir üslupla anlatıyor. İş dünyasında başarıyı yakalamak isteyenler için olağanüstü bir kılavuz kitap.

“Yıllardır okuduğum en iyi iş dünyası kitabı. Küçük Şeyler Önemlidir, herkese mutlaka tavsiye edilmesi gereken bir kitap, üstelik komik de!”
Larry King

“Hollywood’da ya da herhangi bir şirkette kariyer yapmak isteyen herkes Bernie’nin tarzını öğrenmeli. Müthiş bir kitap.”
Paxson İletişim’in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü
Lowell Paxson

Küçük Şeyler Önemlidir’i okumak, bilge bir sırdaşla sohbet etmeye benziyor. Bu kitap, tıpkı yazarı gibi, sözünü esirgemiyor, lafı dolandırmıyor ve en katı gerçekler karşısında bile kendinize gülebilmenizi sağlıyor. Bayıldım!”
New York Üniversitesi, Güzel Sanatlar Akademisi Dekanı
Mary Schmidt Campbell

 

Türü: İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim, Medya, İletişim, İnsan Kaynakları
ISBN: 9789752750289
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 149
Ebat: 13,5×20 cm
Ağırlık: 149