Tanrı’nın Yaşadığı Yer, Melvin Morse

Tanrı’nın Yaşadığı Yer, Melvin Morse

Melvin Morse ve Paul Perry Tanrı´nın varlığını ve ölümden sonra hayatın devam ettiğini bilimsel kanıtlarla ortaya koyuyorlar ve okuyucusunu beynimizdeki sağ temporal lobu, spiritüel deneyimler sırasında aktif hale gelen Tanrı Noktasını, keşfetmeye davet ediyorlar.

Ölüme yakınlık ve diğer spiritüel deneyimlerin bedenin, zihnin ve ruhun acılarını tedavi edebileceğine dair kanıt var mı?

Spiritüel üstatların aydınlanma diye isimlendirdiği bir evrensel güç kaynağı ile iletişim kurmanın basit yolları mevcut mu?

İnanmayanların dikkate almadığı ölümden sonra hayat fikri için bilimsel kanıtlar var mı?

Beyinlerimizde Tanrı ve evrenle iletişim kuran bir noktanın varlığına dair bilimsel kanıt mevcut mu?

Tanrı´nın Yaşadığı Yerde, Tanrı Noktası´nı yalnızca mistik deneyimler yoluyla değil, dua ve meditasyon gibi bireysel yoğunlaşma biçimleriyle de uyandırmanın yolları açıklanıyor. Aynı zamanda beden-dışı deneyimler, melek ve hayaletler, reenkarnasyon gibi merak uyandıran konularda yapılan araştırmalar, 20 yıldan uzun bir süredir çocuk ve yetişkinlerde ölüme yakın deneyimler üzerine çalışan Morse´un tıbbi kariyerinden kaynak bulan anlayışıyla harmanlanan bilimsel verilerle birlikte somut bir gerçekliğe kavuşuyor.

Evrensel bir hafıza bankasıyla iletişim kurmanın sırlarını anlatarak insanın bedenin dışındaki kimliğiyle tanışmasını sağlamayı amaçlayan Tanrı´nın Yaşadığı Yer, bilimsel deliller ve ilginç vakalardan yaptığı örneklemelerle ilham verici bir kitap.

Melvin Morse ve Paul Perry´in beraber yazdıkları kitaplar dünyada çok satanlar listesine girerek 30 dan fazla dile tercüme edildi.

Türü: Diğer Kategoriler, Parapsikoloji – Gizem
ISBN: 9789944338134
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Basım: Eylül 2006
Ebat: 13,5×20 cm
Ağırlık: 224