Ufak Kaçamaklar, Emily Dubberley

Ufak Kaçamaklar, Emily Dubberley

Ufak Kaçamaklar, aslında kadınlara hem kendi bedenlerini, hem de eşlerinin bedenlerini tanımanın yollarını ve karşı cinsle ilişkilerini güvenli ve tatmin edici şekilde oluşturmanın çözümlerini gösteren bir kitap.

Ancak bunun yanı sıra erkekleri de gözardı etmiyor. Onlara da mutlu bir cinsel bütünlüğe ulaşmanın ve hem kendilerini hem de eşlerini en üst seviyede tatmin etmenin yollarını öğretiyor.Aslında iki cins arasındaki ilişkinin, aşk yoksa bile, en üst seviyede bir mutluluğa ulaşabilmesinin çözümlerini sunuyorEmily Dubberleyin her şeyi bilirim diyen erkek ve kadınlara bile öğretebileceği şeyler var!

Ufak Kaçamaklar, seks yapmak isteyen bütün yalnız kadınlar için cesur ve bazen de komik bir kılavuz. Yazar, gazeteci ve ilişki uzmanı Emily Dubberley, seks yaparken kendinize olan saygınızı korumanın yollarını gösteriyor. Nasıl güvenli ilişkiler yaşayıp eğleneceğinizi anlatıyor.

Quiz ve sorularla Emily, okuyucunun aşksız seksin kendisine uygun olup olmadığına karar vermesine yardımcı oluyor. Bundan sonra çeşitli sınırsız seks çeşitlerini inceliyor: Yatak arkadaşları, eski sevgiliyle seks, yabancılarla seks, her iki cinsiyete merak Her birini artıları ve eksileriyle anlatıyor.

Sonra, dışarıda bir gece için nasıl hazırlanacağınıza geçip, ne giydiğinizden çok, nasıl giydiğinizin önemli olduğunu vurguluyor. Emily elinizde olanları nasıl en iyi şekilde kullanacağınızı anlatıyor. Ayrıca dışarı çıkarken yanınıza almanız gereken şeylerin listesini veriyor. Giyindikten sonra, nereye gitmeli? Emily en iyi yatak aşıklarını bulabileceğiniz yerlerden bahsediyor ve ilk hareketin ipuçlarını veriyor. Hoşunuza giden biriyle konuşmaya başladıktan sonra flörtten ileriye nasıl gideceğinizi ve yatağa girince, birbirinizin vücuduna yabancıysanız, nasıl en iyi performansı sergileyeceğinizi;seks dolu hayatınızı Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklardan nasıl uzak tutacağınızı öğreneceksiniz.

Kitap bu şekilde kadınlar için gerçek bir ders kitabı. Ancak bu kitaptan erkeklerin de alacağı pek çok ders var.Yatakta hiç almadığınız zevkleri almak için faydalı bilgileri ve eğlenceli yaklaşımıyla Ufak Kaçamakları okumalısınız.

Türü: İnsan ve Toplum, Cinsellik, Kadın Çalışmaları
ISBN: 9789944338011
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 256
Ebat: 13,5×20 cm
Ağırlık: 256